Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
vip2008
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2940
Stary 28.07.2010, 21:24
gress napisał(a):Wyświetl post
Witam. Czy wybiera się może ktoś rano na R22 po bilet? Niestety nie znalazłem czasu aby przyjechać go kupić wcześniej. Może ktoś się wybierał i mógł kupić jeden więcej, a następnie odsprzedać mi go pod stadionem Hutnika ? Obawiam się, że wieczorem już nie będzie co kupić. Więcej info na priv. Z góry dziękuje za zainteresowanie i pomoc.

moim zdaniem przed meczem po godz. 18 powinieneś jeszcze na sektor 1 lub 4 bilet dostać
Odpowiedz cytując