Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Szyman423
Senior Member
Od: 12.2009
Skąd: z Bochniii
Offline
#
17418
28.07.2010, 21:21
Mam pytanie .
Jestem za ganicą i chciałbym oglądnąc mecz jurzejszy.
Bardzo prosze o jakies pewne linki do obejrenia tego meczu.
Mam iple ale chciałem ogladnac lecha to tylko na terenie kraju
Z gory dzieki
http://wislakrakow.com/forum/signatu...pic53579_3.gif
Szyman423
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Szyman423
Znajdź inne posty napisane przez Szyman423