Wyświetl pojedynczy post
Szyman423
Senior Member
 
 
Od: 12.2009
Skąd: z Bochniii

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17418
Stary 28.07.2010, 21:21
Mam pytanie .
Jestem za ganicą i chciałbym oglądnąc mecz jurzejszy.
Bardzo prosze o jakies pewne linki do obejrenia tego meczu.
Mam iple ale chciałem ogladnac lecha to tylko na terenie kraju
Z gory dzieki
Odpowiedz cytując