Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5175
Stary 28.07.2010, 21:12
o pozostałych dwóch zespołach nie wypowiadam się, bo za mało wiem.
Ale w przypadku Wisełki mówienie o profesjonalizmie to jeszcze trochę za szybko, niech Basałaj dłużej popracuje i zbuduje to , o czym opowiada.

Po prostu mamy szczęście, że BC to kibic Wisły , trochę grosiwa miał i zechciał w tę zabawę włożyć.


Odpowiedz cytując