|
o pozostałych dwóch zespołach nie wypowiadam się, bo za mało wiem.
Ale w przypadku Wisełki mówienie o profesjonalizmie to jeszcze trochę za szybko, niech Basałaj dłużej popracuje i zbuduje to , o czym opowiada.
Po prostu mamy szczęście, że BC to kibic Wisły , trochę grosiwa miał i zechciał w tę zabawę włożyć.
|