Wyświetl pojedynczy post
Adam
Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13164
Stary 28.07.2010, 20:54
No i świetnie Ja sie napewno podpisze przed meczem
Tylko zeby bylo kilka stanowisk bo jak sie wczyscy zaczna tloczyc do jednego to kolejka moze byc bardzo dluga
Odpowiedz cytując