Wczoraj w Komendzie Stołecznej Policji odbyło się spotkanie dotyczące grupy tzw. spottersów, którzy od nowego sezonu pojawią się na stadionach Legii i Polonii. W spotkaniu uczestniczyli jedynie fani "Czarnych Koszul". Jaką rolę będą spełniać nieumundurowani i nieuzbrojeni policjanci?
Ich zadaniem będzie pomaganie kibicom i pośredniczenie w kontaktach z policjantami, zabezpieczającymi imprezę, czy ochroniarzami na stadionie. Będą towarzyszyć kibicom także podczas meczów wyjazdowych.
Podobno Polonia na pomysł "zareagowała pozytywnie"

