Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
thebo4
Member
Od: 06.2010
Offline
#
13158
28.07.2010, 20:35
A i szkoda, że np 2 dni temu nie pojawił się plik z tą tabelką.. wtedy paru znajomych bym odwiedził i były by podpisy. myślę że każdy pare podpisów by zebrał i w dniu meczu by je przekazał.
thebo4
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do thebo4
Znajdź inne posty napisane przez thebo4