Wyświetl pojedynczy post
Sędzia
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9511
Stary 28.07.2010, 20:34
St@chu napisał(a):Wyświetl post
Ja wiem że się przyznał i czytałem także nieco o okolicznościach tej współpracy.

Chodzi mi wyłącznie o pejoratywny charakter uwagi kolegi wobec osoby, którą osobiście uważam za jedną z najbardziej wartościowych w tym rządzie...
Ja uważam, że takie osoby nie powinny brać w ogóle udziału w życiu publicznym.
Ale fakt, na tle mierności tej formacji politycznej, Boni się wybija.
Miała być demokracja, a tu każdy ma własne zdanie - Lech Wałęsa