Wyświetl pojedynczy post
SlawekS
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13153
Stary 28.07.2010, 19:28
Stadion miał być oddany w czerwcu. Od czerwca Wisła miała płacić grubą kasę za wynajem. Przez opóźnienia w budowie tej kasy nie płaci i miasto jest ewidentnie w plecy za kilka miesięcy czynszu. Czy nie można ścignąć odpowiedzialnych za opóźnienia urzędasów za straty finansowe poniesione przez miasto? Może to by poskutkowało?
Odpowiedz cytując