|
Stadion miał być oddany w czerwcu. Od czerwca Wisła miała płacić grubą kasę za wynajem. Przez opóźnienia w budowie tej kasy nie płaci i miasto jest ewidentnie w plecy za kilka miesięcy czynszu. Czy nie można ścignąć odpowiedzialnych za opóźnienia urzędasów za straty finansowe poniesione przez miasto? Może to by poskutkowało?
|