Wyświetl pojedynczy post
pikey
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1433
Stary 28.07.2010, 18:34
bartekd16 napisał(a):Wyświetl post
Pewnie chodzi o to ,że może nastąpić koniec świata jak wystawi się dwóch lewonożnych obrońców na środku
Hehe, dobre A nawiasem mówiąc- z tego co wiem Puyol i Pique są obaj prawonożni, co nie przyprawia raczej trenerów Barcy i reprezentacji Hiszpanii o bół głowy. Dlatego myślę, że u nas tragedii nie będzie, jeśli zagra dwóch lewonoznych środkowych obrońcow