Temat
:
Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10
Wyświetl pojedynczy post
Pancratius
Member
Od: 07.2010
Skąd: Kraków
Offline
#
1432
28.07.2010, 18:24
A tak teraz na to patrzę to strasznie sramy przed tymi Azerami.
Mamy wygrać 3-0 i koniec...innej opcji nie przewiduję
Pancratius
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pancratius
Znajdź inne posty napisane przez Pancratius