Wyświetl pojedynczy post
VanBasten
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13150
Stary 28.07.2010, 18:22
rav napisał(a):Wyświetl post
Info o akcji na pewno pojawi sie na stronie - o ile bedzie akcja. Natomiast nie bedziemy sie osmieszac infem o poszukiwaniu 10 osob, ktore zbiora podpisy.
Hahahahahah......no właśnie Ja tutaj oczekiwałbym że zgłoszą się te wszystkie płaczki i histerycy którzy tu napisali tysiące postów na tem złego odcienia krzesełek , brzydkich murków , nieładnych elewacji itp . Przeciez przez tyle stron starali się nam wszystkim udowodnić jak to dobro Wisły i stan tego stadionu leży im na sercu . Tak bardzo, że potrafili sie przyczepić do byle pierdólki i zrobić z tego trzy stronicową dyskusje Rozumiem że teraz wszyscy oni będą zbierać te podpisy !!!
Niestety znając życie jakoś w to wątpie . Bo zgodnie z tym co już kiedyś napisałem podejrzewam ,że nigdy nie byli na stadionie na meczu na żywo i pewnie nigdy nie będą a internetowe forum to całe ich życie i tylko tu moga na siebie zwrócić uwagę
Smutne to ale już się przyzwyczaiłem
Odpowiedz cytując