rav napisał(a):

|
Info o akcji na pewno pojawi sie na stronie - o ile bedzie akcja. Natomiast nie bedziemy sie osmieszac infem o poszukiwaniu 10 osob, ktore zbiora podpisy.
|
Hahahahahah......no właśnie

Ja tutaj oczekiwałbym że zgłoszą się te wszystkie płaczki i histerycy którzy tu napisali tysiące postów na tem złego odcienia krzesełek , brzydkich murków , nieładnych elewacji itp . Przeciez przez tyle stron starali się nam wszystkim udowodnić jak to dobro Wisły i stan tego stadionu leży im na sercu . Tak bardzo, że potrafili sie przyczepić do byle pierdólki i zrobić z tego trzy stronicową dyskusje

Rozumiem że teraz wszyscy oni będą zbierać te podpisy !!!
Niestety znając życie jakoś w to wątpie . Bo zgodnie z tym co już kiedyś napisałem podejrzewam ,że nigdy nie byli na stadionie na meczu na żywo i pewnie nigdy nie będą a internetowe forum to całe ich życie i tylko tu moga na siebie zwrócić uwagę
Smutne to ale już się przyzwyczaiłem
