Temat: Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
StelmiOriginal
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1184
Stary 28.07.2010, 18:15
U mnie instruktor dzien przed powiedział ze z taką jazdą nie mam co pokazywać sie na egzaminie. Nie powiem, bylem troche w****iony. Ale ta zlosc zadzialala. Potem na kolejny dzien mi instruktor powiedzial po egzaminie ze mowil to specjalnie, ze to pomaga
WISŁA!!!
Odpowiedz cytując