Wyświetl pojedynczy post
Siwy_89
Senior Member
 
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#540
Stary 28.07.2010, 17:47
flamengista napisał(a):Wyświetl post
No to super. Za 2 lata będzie problem z wjazdem i wyjazdem na uczelnię. Szczególnie, że projektant tego "cuda" zaplanował ok. 200 miejsc parkingowych. A już teraz przez studentów nie ma tam gdzie wcisnąć auta.

Nie mam nic przeciwko przebudowie Szkieletora, ale trzeba zmienić przepisy. W przeciwnym wypadku będzie koszmar parkingowy jak w okolicach Przybyszewskiego i Armii Krajowej (biurowiec Galileo i inne).
kolejny koszmar parkingowy jest w okolicach Bumy na Wadowickiej

niedługo będzie jak w Houston, same parkingi ;-)

Odpowiedz cytując