flamengista napisał(a):

No to super. Za 2 lata będzie problem z wjazdem i wyjazdem na uczelnię. Szczególnie, że projektant tego "cuda" zaplanował ok. 200 miejsc parkingowych. A już teraz przez studentów nie ma tam gdzie wcisnąć auta.
Nie mam nic przeciwko przebudowie Szkieletora, ale trzeba zmienić przepisy. W przeciwnym wypadku będzie koszmar parkingowy jak w okolicach Przybyszewskiego i Armii Krajowej (biurowiec Galileo i inne).
|
kolejny koszmar parkingowy jest w okolicach Bumy na Wadowickiej
niedługo będzie jak w Houston, same parkingi ;-)
