Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13145
Stary 28.07.2010, 17:35
Narazie nie ma chętnych na zbieranie podpisów .Jak się okaże że nie ma kilkunastu osób zainteresowanych budową i pomocą w walce o stadion proponuje zamknąć ten temat w cholerę bo to będzie znaczyło że nie zasługujemy nawet na taki stadion jaki powstaje. Koniec kropka
Odpowiedz cytując