|
Narazie nie ma chętnych na zbieranie podpisów .Jak się okaże że nie ma kilkunastu osób zainteresowanych budową i pomocą w walce o stadion proponuje zamknąć ten temat w cholerę bo to będzie znaczyło że nie zasługujemy nawet na taki stadion jaki powstaje. Koniec kropka
|