Gwiaździsty napisał(a):

Ad. 1 Pytanie kto nas w taki stan wpędził, bo za tego niedobrego PiS-u akurat dług publiczny malał, a przy rządach POstępowej siły narodu przekroczył już 56 mld. i cały czas rośnie jak woda podczas powodzi.
Ad. 2 Sami fachowcy tylko wyniki coraz gorsze.
Ad. 3 Raczej wzoruje się na PRL-u. Widziałem takie zdjęcia w starych filmach z Gomułką i Bierutem. Stalin też był tylko na jeszcze starszych. Za chwilę dzieci będą w szkołach pozdrawiać Drogiego Przywódcę. Pierwszy krok to portrety. Parodia.
|
Ad. 1 Widać że nie masz pojęcia o czym mówisz... Wskaż rok, w którym dług publiczny spadł... Dowolny w XXI wieku... Przy okazji jakie 56 mld? Nasz dług to około 700mld... A z Komorowskiego to się pewnie śmiałeś że dług pomylił z deficytem... Krótko mówiąc przyganiał kocioł garnkowi...
Ad.3 Naprawdę nie masz się czym zajmować tylko zdjęciem prezydenta w ambasadach? Szczególnie że jak widać jest to standard światowy, a nie tylko komunistyczny? Ale rozumiem, że tylko o tym potrafisz, bo jak się wchodzi w jakieś szczegóły, jak w pkt 1 to wychodzi Twój brak elementarnej wiedzy... Lepiej jechać po Bartoszewskim, że żyd. Po Janie Nowaku-Jeziorańskim, że żyd, czy po Bonim że TW. Wskaż mi co ten Boni zrobił, jako ten TW, skoro tak po nim z przyjemnością jedziesz...