Wyświetl pojedynczy post
pchelas
Senior Member
 
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1349
Stary 28.07.2010, 16:58
Ciekawie ta Polonia będzie wyglądać, dobrze, że jest Bakero i Wojciechowski na ławce trenerskiej, bo jeszcze by coś tam zaczęli mącić na górze.
Odpowiedz cytując