|
Teraz zaczynam dostrzegać to, że aby którakolwiek polska drużyna dostała się do LM, to pierwsze co trzeba zrobić to roz****dolić PZPN!!!
Poziom ligi dało by się podnieść gdyby w Ekstraklasie tak jak w Szkocji, Austrii czy Dani zmiejszyć poziom drużyn do np 12 i grać nie 2 ale 3 albo nawet 4 rewanże. To by dało np 36 kolejek w sezonie, czyli gdzieś tyle ile w mocnych ligach Europejskich. To pozwoliło by unikać takich meczy jak np z polonią Bytom itp. Lepiej grać 3 razy z Legią niż 2 razy z Legią i Polonią... Trzeba by było przywrócić puchar Ekstraklasy!!! To dało by znowu parę meczów więcej w sezonie, sznsę na pokazanie umiejętności młodszych graczy. A przedewszystkim budować obiekty, akademie i szkółki młodzieżowe.!!!
To jedyny sposób na odnowę "Polskiej piłki"...
PZPN, PZPN, jeb*ć, jeb*ć PZPN!!!!
Dopóki PZPN będzie istniał, albo będą w nim dalej ci sami ludzie, to nigdy w naszym polskim łajnie nic się nie zmieni.
I ciągle będziemy żyć w naszej szarzyźnie, dogryzając sobie kto jest lepszy w Polsce. A jak przychodzi co do czego, to w starciu z europejskimi drużynami dostajemy w zadek i wracamy do kraju z podkulonymi ogonami, dalej sprzeczając się kto jest w tym kraju najlepszy...
|