darek olszówka napisał(a):

Apel:
Zwracam się z prośbą do wszystkich kibiców Wisły o pomoc w zbieraniu podpisów pod petycją do prezydenta przyśpieszającą budowę stadionu, żeby mecze od IV rundy eliminacyjnej LE były na R22. (...)
|
Podbijam. Jeśli nie zgłosi się wystarczająca ilość osób przeprowadzenie akcji nie ma sensu.