Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13140
Stary 28.07.2010, 16:28
darek olszówka napisał(a):Wyświetl post
Apel:
Zwracam się z prośbą do wszystkich kibiców Wisły o pomoc w zbieraniu podpisów pod petycją do prezydenta przyśpieszającą budowę stadionu, żeby mecze od IV rundy eliminacyjnej LE były na R22. (...)
Podbijam. Jeśli nie zgłosi się wystarczająca ilość osób przeprowadzenie akcji nie ma sensu.
Odpowiedz cytując