|
Ja swój egzamin mam jutro - mój instruktor dziś na ostatniej jeździe uspokajał mnie, że z moimi umiejętnościami powinienem spokojnie zdać za pierwszym razem. Niestety wiem, że ja się baardzo denerwuję, i boję się, że mogę zawalić na jakimś prostym manewrze, albo zrobię jakiś głupi błąd na mieście..
|