Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13138
Stary 28.07.2010, 16:07
PiotrG napisał(a):Wyświetl post
Cena stadionu Wisły to wina inwestora i projektanta, nie Wisły. Nie widzę więc powodu, dla którego klub miałby ponosić koszt montażu telebimów, wyposażenia kiosków gastronomicznych itd, skoro za te elementy na stadionie Cracovii płaci miasto, zwłaszcza patrząc na to, jakie są opóźnienia na budowie stadionie Wisły.

Do klasy Elite to brakuje znacznie więcej, niż tylko telebimów...
No i co że więcej. Ja tylko pisałem że brakuje telebimów i nie będe powtarzał czego to jeszcze nie brakuje. Co do kiosków gastronomicznych to jak ktoś będzie chciał zarabiać to sobie wyposaży je tak jak potrzeba i wytnie odpowiednie dziury w ścianach takie jakie będzie chciał. Skoro kołowroty są wewnątrz trybuny to teraz już nie będzie dało się wybudować kiosku na zewnątrz trybuny więc kioski na pewno powstaną. A napoje poki co mozna sprzedawać z saturatora
I co z tego ze wyposażenie było w specyfikacji trybuny i że można było wyczytac jak będą wyposażone kuchnie, skoro i tak za to już na pewno miasto nie zapłaci, a bić się trzeba o to o co jeszcze można
Ostatnio edytowane przez crazykaro : 28.07.2010 o godz. 16:10.
Odpowiedz cytując