Panowie nie ma co się obawiać.Jeszcze 2 tygodnie temu nikt z nas nie słyszał o takim zespole jak Karabach a teraz każdy ma w porach.To przecież nie żaden gigant z takimi przeciętniakami musimy wygrać to nasz obowiązek!Levadia to już przeszłość i ja nie wyobrażam sobie innej opcji jak zwycięstwo.Mamy wreszcie szeroką kadrę powinniśmy szukać różnych wariantów w ustawieniu i powinno być dobrze.Wielu uważa że pomimo zwycięstwa 5:0 z Szawle zaprezentowaliśmy się słabo to ja pytam jak mieliśmy zagrać?!Wygrać 10:0

!!Trzeba ich przejść a w następnej rundzie mam nadzieje że wrócimy już na R22 i się nawet takiego Liverpoolu czy Juve się nie przestraszymy.Trzeba być optymistą!WISŁA!