Cena stadionu Wisły to wina inwestora i projektanta, nie Wisły. Nie widzę więc powodu, dla którego klub miałby ponosić koszt montażu telebimów, wyposażenia kiosków gastronomicznych itd, skoro za te elementy na stadionie Cracovii płaci miasto, zwłaszcza patrząc na to, jakie są opóźnienia na budowie stadionie Wisły.
crazykaro napisał(a):

|
A co ma piernik do wiatraka? Który stadion jest większy i na którym będą miedzynarodowe mecze organizowane, a na którym będą rozgrywane europejskie puchary? Miała być klasa Elite a bez telebimów nie będzie
|
Do klasy Elite to brakuje znacznie więcej, niż tylko telebimów...