Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13135
Stary 28.07.2010, 16:00
Cena stadionu Wisły to wina inwestora i projektanta, nie Wisły. Nie widzę więc powodu, dla którego klub miałby ponosić koszt montażu telebimów, wyposażenia kiosków gastronomicznych itd, skoro za te elementy na stadionie Cracovii płaci miasto, zwłaszcza patrząc na to, jakie są opóźnienia na budowie stadionie Wisły.
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
A co ma piernik do wiatraka? Który stadion jest większy i na którym będą miedzynarodowe mecze organizowane, a na którym będą rozgrywane europejskie puchary? Miała być klasa Elite a bez telebimów nie będzie
Do klasy Elite to brakuje znacznie więcej, niż tylko telebimów...
Odpowiedz cytując