Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
legion18
Senior Member
Od: 07.2010
Offline
#
13133
28.07.2010, 15:54
PiotrG
napisał(a):
http://www.skyscrapercity.com/showpo...postcount=3223
No to już nie trzeba czekać na odpowiedź na interpelację, wiadomo kto płaci za telebimy dla Cracovii - miasto.
Tylko ile kosztuje to miasto stadion Wisły, a ile stadion Cracovii.
legion18
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do legion18
Znajdź inne posty napisane przez legion18