|
Mam nadzieję że pyrrusy odpadną. Wtedy będę mógł z pełnym uśmiechem oglądać minę Kołtonia. Borek, Iwanow i Iwan zachowują przynajmniej obiektywizm, przez to ich pier***enie da się wytrzymać...
Powód: Marszałek ^^
Ostatnio edytowane przez WiślakMyślenice : 28.07.2010 o godz. 15:46.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."
|