Wyświetl pojedynczy post
WiselkaMLP
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Huta, Qrdwanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#531
Stary 28.07.2010, 15:18
zig napisał(a):Wyświetl post
temat wiecznie żywy?

Utrudnienia w ruchu - podtopienia
28.07.2010 godz. 14:00
W związku z podtopieniami czasowo wyłączono z ruchu ulice:
- Półłanki
- Złocień (do osiedla dojeżdża MPK)
- Bieżanowska (przy pomniku)
- Botewa/półanki
- tunel drogowy w Ruszczy
- Chałubińskiego (przt mostku)
- płk. Dąbka
Tunel w Ruszczy jest czasem zalany nawet w upały, a przynajmniej mokry.
Na Moście w Hucie już od 12:00 tabliczka "Ulica Półłanki Zamknięta"
Stary Bieżanów zalewany jest przez to iż woda bucha z autostrady po każdym większym deszczu, pozatym SB jest w dole i spływają wody z Nowego Bieżanowa Wielicliczki (przez co Serafa przybiera) itp. itd.
Zna ktoś zbiorniki na Zesławicach ? To już poraz kolejny woda przelewa się z jednego do drugiego
Ostatnio edytowane przez WiselkaMLP : 28.07.2010 o godz. 15:23.
Malvivente napisał(a):Wyświetl post
Powodem były skargi młodych kibiców cracovii o prowokacje tych malowidel
cracovia 1906 krakow napisał(a):
Kogo obchodzi ile on chodzi jak mu sie nie podobaja bluzgi na wisłe to nam tacy nie sa potrzebni.
Odpowiedz cytując