Wyświetl pojedynczy post
wonski_eNHa
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 28.07.2010, 15:17
Masz rację rafal777. Azerowie nas zniszczą swoimi nietuzinkowymi umiejętnościami technicznymi. Wiślacy nie podniosą się z murawy jak zobaczą grę Azerow.

Czyś Ty ku**a zgłupiał Taki z Ciebie kibic Wisły? Przykro mi, ale Biała Gwiazda wygra ten mecz na twoje nieszczęście różnicą co najmniej 2 bramek. Wiem, że POZnan* wyglądał przy Interze Baku jak bezbronna dziewczynka, ale zapamiętaj jedno. MY JESTEŚMY WISŁA!! A KIM SĄ ONI (są następnym zespołem, który rozjedziemy w eliminacjach do Pucharu Europa) WIĘCEJ WIARY!