Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
wislacki mati
Senior Member
 
 
Od: 05.2009
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2938
Stary 28.07.2010, 14:58
Aby mieć pewność, że wejdzie się na czwartkowe spotkanie, bilety należy kupić w środę lub w czwartek przed południem. Może okazać się, że tym razem do czwartku do 14:00 wyprzedane zostaną wszystkie wejściówki na mecz Ligi Europejskiej, więc sprzedaż biletów w kasach stadionu przy ulicy Ptaszyckiego nie będzie prowadzona. OFICJALNA
Nawet jeśli będzie źle, my nigdy nie poddamy się...!!!
Odpowiedz cytując