Wyświetl pojedynczy post
OPTIMUS_(konto_usunięte)
Banita
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17405
Stary 28.07.2010, 14:42
Zadam bardziej pytanie do ludzi z Mazowsza mianowicie czy ktoś mi może powiedzieć na jakich dzielnicach są jako tako kibice Polonii w-wy . Tak obiektywnym okiem.
Ostatnio edytowane przez OPTIMUS_(konto_usunięte) : 28.07.2010 o godz. 14:47.
Odpowiedz cytując