Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
OPTIMUS_(konto_usunięte)
Banita
Od: 09.2007
Offline
#
17405
28.07.2010, 14:42
Zadam bardziej pytanie do ludzi z Mazowsza mianowicie czy ktoś mi może powiedzieć na jakich dzielnicach są jako tako kibice Polonii w-wy . Tak obiektywnym okiem.
Ostatnio edytowane przez OPTIMUS_(konto_usunięte) : 28.07.2010 o godz. 14:47.
OPTIMUS_(konto_usunięte)
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez OPTIMUS_(konto_usunięte)