Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5150
Stary 28.07.2010, 14:06
Fuks napisał(a):Wyświetl post
Taaa , odkryles tajemnice, jestem ukrytym kibicem Lecha od lat. Masz mocne argumenty.

Po prostu dla mnie śmianie sie z tego ze Lech nie jest w tym momencie przygotowany na 90 minut grania to tak jakby sie smiac, ze słonce swieci. A ja z siebie głupka robic nie lubie.
Szkoda tylko, ze rok temu to kibice Lecha smiali sie z Wisły bo przegrala z Levadia. W ich przypadku Twoim zdaniem wszystko było jak najbardziej w porzadku? Lech jest słaby i kazdy to widzi - nawet ich kibice to dostrzegli. Wczoraj mecz im wyszedl tylko dlatego, ze Sparta rowniez była słaba. Platini ułatwił słabszym awans a my po prostu nie potrafimy tego wykorzystac - do tego chyba sie juz wszyscy przyzwyczaili.
Odpowiedz cytując