|
tak oglądam teraz Eurosport i lecą tam mistrzostwa Europy U19. mecz Hiszpania - Anglia.
niejaki Daniel Pacheco strzela 4 bramkę na tym turnieju. gra już w Liverpoolu i pokazuje się z najlepszej strony. ale ja nie o tym. przynajmniej nie do końca.
czy taki klub jak Wisła, z którego można się wypromować do dobrego zachodniego klubu, w którym można rozwinąć umiejętności i mieć więcej szans na gre, nie powinien wysłać kogoś na taki turniej, żeby tam siedziało 3 scoutów na każdym meczu od 1 do 90 minuty i zapisywało KAŻDEGO grajka, co by się mógł nadać? już nie mówię o Hiszpanach, Anglikach, Francuzach czy Włochach - oni by może i nie przeszli do nas, bo wolą siedzieć u siebie. ale nie grają tam tylko te 4 reprezentacje, gra też wiele innych. i z każdej z nich, a nawet z tych głównych można wypatrzeć ciekawych zawodników.
|