Wyświetl pojedynczy post
jimbo
Junior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Miasto świętej wieży

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1394
Stary 28.07.2010, 13:15
Mecz po prostu musi się odbyć, jeśli żywioł pozwoli rozegrać mecz na SS, to nasi przeciwnicy moga mieć nie lada problem, tak samo jak nasze drużyny jadące do azerbejdżanu, tak samo oni nie są przygotowani na takie warunki pogodoweNieciekawie wygląda ta sytuacja z Cleberem;/moim zdaniem spore osłabienie, On zawsze wprowadza spokój w defensywie, ale poczekajmy jak poradzi sobie nowy zaciąg