Temat: Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1169
Stary 28.07.2010, 12:08
siwy0000 napisał(a):Wyświetl post
Nie rozumiem jak można oblać na tym, wg mnie najprostsza rzecz na egzaminie ;p
Ja oblałem 6 lat temu w lutym właśnie na górce... podobnie jak kilkanaście osób przede mną. Samo lód był.
Odpowiedz cytując