Temat
:
Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
siwy0000
Member
Od: 07.2006
Offline
#
1168
28.07.2010, 12:02
Nie rozumiem jak można oblać na tym, wg mnie najprostsza rzecz na egzaminie ;p
BIEZANÓW STARY
BIEZANÓW NOWY
BIEZANÓW ZAWSZE
TRÓJ
KOLO
ROWY
siwy0000
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do siwy0000
Znajdź inne posty napisane przez siwy0000