Wyświetl pojedynczy post
4fan_player
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5139
Stary 28.07.2010, 09:48
orzeu napisał(a):Wyświetl post
Za tydzien od 19 do rana ten temat bedzie zamkniety. Kazdy koniecznie musi napisac "gol", kazdy koniecznie musi napisac cokolwiek.
Wynalazki kibicujace rankingom to totalne kuriozum i mowie wam teraz otwarcie, nie ma na tym forum dla was miejsca. Kilka osob pozegnalismy na tydzien, jak ktos nie chce do nich dolaczyc to niech swoje teorie o korzysciach dla Wisly plynacych z awansu Wronczan do LM, ewentualnie o innych rownie genialnych pomyslach jak "dobry wizerunek polskiej pilki w Europie" tak jakby ta Europa szczegolnie interesowala sie meczami eliminacji do eliminacji do LM, zachowa dla swojej rodziny przed tv.
Bardzo dobre posunięcie z Twojej strony.
Odpowiedz cytując