Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1344
Stary 28.07.2010, 08:58
No, tego to pewni być nie możemy. Ale Smolarek jeszcze w tak badziewnej lidze nei grał. Wam się wydaje, że jak sobie gość średnio radził w mocnych ligach, to już nic z niego nie będzie.
A przecież w naszej nie trzeba być wirtuozem piłki. Równie dobrze może strzelić 20 bramek. I ku temu bym się skłaniał.
Odpowiedz cytując