|
No, tego to pewni być nie możemy. Ale Smolarek jeszcze w tak badziewnej lidze nei grał. Wam się wydaje, że jak sobie gość średnio radził w mocnych ligach, to już nic z niego nie będzie.
A przecież w naszej nie trzeba być wirtuozem piłki. Równie dobrze może strzelić 20 bramek. I ku temu bym się skłaniał.
|