|
JA dostalem na miesiac bana(!) na moim normalnym koncie( to jest stare, nieuzywane od 1,5 roku) za to, ze w temacie o budowie stadionu zwrocilem uwage na panujacy tam burdel i beztresciowe posty. Moderatorzy, a prrzynajmniej wiekszosc z nich niestetty nie sa oodpowiednimi osobami zajmujacymi sie porzadkiem na tym forum
... w sercu moim Wisła i na dobre i na złe..
|