PiotrG napisał(a):

|
Kampanię promocyjną obiektu będzie można zacząć na wiosnę 2011, jeśli miasto zdecyduje się dokończyć obiekt i ściśnie wykonawcę za jaja. Wcześniej nie ma sensu.
|
No można wtedy zacząć bo może na jesień 2011 stadion będzie skończony.
