Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13131
Stary 28.07.2010, 08:42
PiotrG napisał(a):Wyświetl post
Kampanię promocyjną obiektu będzie można zacząć na wiosnę 2011, jeśli miasto zdecyduje się dokończyć obiekt i ściśnie wykonawcę za jaja. Wcześniej nie ma sensu.
No można wtedy zacząć bo może na jesień 2011 stadion będzie skończony.
Odpowiedz cytując