|
nt5, PiotrG - stan z grudnia 2009 był o wiele bardziej zaawansowany niż obecnie, wtedy była mowa - Obietnica zakończenia prac na maj 2010 (chyba nie określano daty dokładnej, miało być wszystko łącznie z kioskami), później wmawiano 30 czerwca 2010 (już bez kiosków), a obecnie nawet nie określono dokładnej końcowej daty...na dniach
Jest już prawie sierpień i nie wierzcie że w 3 miesiące skończą wszystko na trybunie zachodniej , łączenie z drogami dojścia, parkingami itp. tak aby można było wpuścić kibiców. Nie realne !!!!
Przecież wszystkie drogi dojazdowe i parkingi, gdyby miały być zbudowane do października, powinno się już dzisiaj zacząć wykonywać. A Zikit będzie przesuwać terminy teraz na październik, poźniej
na grudzień, a później na marzec (bo przyjedzie zima).
Zrobią tak, w marcu 2011 będą robić wykończeniówkę tak aby zdążyć na rundę wiosenną, a policja nie dopuści trybuny z uwagi na brak dróg ewakuacji i dojazdów.
Gdzie kary umowne, oskarżyć można inwestora zastępczego o marnowanie publicznych środków budżetu miasta, przecież kary umowne sfinansować mogą telebimy !!!
Pozostaje (śmiejąc się i płacząc) zrobić sondę, kiedy skończą trybunę zachodnią?
a) 2010 (październik)_nierealne
b) 2010 (grudzień) _mało prawdopodobne
c) 2011 (marzec) _realniejsze
d) 2011 (czerwiec)_prawdopodobne
Ostatnio edytowane przez runner : 28.07.2010 o godz. 07:23.
|