julo napisał(a):

Słuchajcie, jeśli Lech teraz odpadnie z el. LM to będzie grał z nami w el. L.E. ?
Czy dopiero odpadający w 4 rundzie LM spada do L.E. ?
|
Jak przegra gra w IV rundzie eliminacji LE, jeśli przejdzie Spartę i odpadnie w kolejnej rundzie LM, to gra w fazie grupowej LE.
A sam mecz jak mecz, oba zespoły miały swoje szanse, Sparta wykorzystała jedną ze swoich i tyle.
A kibicować innym w pucharach to można, jak komu się chce , ale obnosić się z tym na forum swojej drużyny to trochę śmieszne. Ja dopinguję Wisłę bo to nasza zgoda, a resztę drużyn traktuję obojętnie i jakieś tam śmieszne korzyści w rankingu ani mnie parzą ani grzeją.
PS. Podobała mi się gra tego debiutanta Drygasa, facet już pewnie ma pewny debiut u Smudy. Fajnie oddawał Czechom za ich faule, zwłaszcza po tym ciosie w grdykę, co leżał 2 minuty zamroczony, młody szybko się uczy.
