Wyświetl pojedynczy post
63624
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Twierdza Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5135
Stary 28.07.2010, 07:06
julo napisał(a):Wyświetl post
Słuchajcie, jeśli Lech teraz odpadnie z el. LM to będzie grał z nami w el. L.E. ?
Czy dopiero odpadający w 4 rundzie LM spada do L.E. ?
Jak przegra gra w IV rundzie eliminacji LE, jeśli przejdzie Spartę i odpadnie w kolejnej rundzie LM, to gra w fazie grupowej LE.
A sam mecz jak mecz, oba zespoły miały swoje szanse, Sparta wykorzystała jedną ze swoich i tyle.
A kibicować innym w pucharach to można, jak komu się chce , ale obnosić się z tym na forum swojej drużyny to trochę śmieszne. Ja dopinguję Wisłę bo to nasza zgoda, a resztę drużyn traktuję obojętnie i jakieś tam śmieszne korzyści w rankingu ani mnie parzą ani grzeją.
PS. Podobała mi się gra tego debiutanta Drygasa, facet już pewnie ma pewny debiut u Smudy. Fajnie oddawał Czechom za ich faule, zwłaszcza po tym ciosie w grdykę, co leżał 2 minuty zamroczony, młody szybko się uczy.
"Jak rozpoznać komunistę? Cóż, jest to ktoś kto czyta Marksa i Lenina. A jak rozpoznać antykomunistę? To ktoś kto rozumie Marksa i Lenina." Ronald Reagan
Odpowiedz cytując