Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5132
Stary 28.07.2010, 07:00
Miłośnikom "polskiej piłki nożnej" trzeba założyć osobny temat skoro moderatorzy dopuszczają do tego aby notorycznie drażnili kibiców Wisły na ich forum. Czy mamy być skazani na ich miłosne trele na temat np. Amiki (jutro np. parchów) ? Na stadionie Wisły czy na wyjazdach (jeśli wogóle na nich się pojawiają) jakoś nie słychać tego ich słodkiego ekumenicznego pierdzenia. Zresztą wielu z nich harcuje tutaj tylko udając wiślaków.

Co do meczu. To po nudnym spotkaniu wynik korzystniejszy dla zdecydowanie lepszej drużyny. Sparta przewyższała Amikę technicznie i taktycznie. Wynik 1:0 niby niewielki, ale da Sparcie awans.
W rewanżu gra z kontry i przynajmniej jedna brameczka wpadnie a to wystarczy. Amikowcy obecnie nie są w stanie strzelić więcej niz jedna bramkę na mecz. W 3 ostatnich meczach pucharowych zdobyli zaledwie 1 gola i to po wielbłądzie bramkarza. Będzie dobrze jeśli tylko sędzia nie wykręci jakichś jaj. Ale chyba ojciec Amiki, Fryzjer nie miał raczej kontaktów zagranicznych, przynajmniej nic o tym nie pisano.
Odpowiedz cytując