Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13128
Stary 28.07.2010, 06:01
nt5 napisał(a):Wyświetl post
Dla porównania:

Trybuna wschodnia grudzień 2009

Trybuna zachodnia dzisiaj

Ponad pół roku zajęło im doprowadzenie do stanu "prawie wykończonej" trybuny wschodniej od tamtego momentu. Nie ma szans na mecz przy pełnych trybunach w tym roku.
Tak jak mówiłem, trybuna zachodnia przy dobrych wiatrach będzie gotowa w czerwcu 2011.
Ciągle dochodzi jeszcze problem trybuny północnej. Pytanie tylko, czy miasto zdecyduje dokończyć obiekt, jeśli tak, to w czerwcu 2011 można byłoby otworzyć z pełną pompą obiekt klasy Elite.

Panie Darku, dziękuję za odpowiedź. Trzeba koniecznie zrobić tą petycję, może coś pomoże.
Ostatnio edytowane przez PiotrG : 28.07.2010 o godz. 06:04.
Odpowiedz cytując