nt5 napisał(a):

Tak jak mówiłem, trybuna zachodnia przy dobrych wiatrach będzie gotowa w czerwcu 2011.
Ciągle dochodzi jeszcze problem trybuny północnej. Pytanie tylko, czy miasto zdecyduje dokończyć obiekt, jeśli tak, to w czerwcu 2011 można byłoby otworzyć z pełną pompą obiekt klasy Elite.
Panie Darku, dziękuję za odpowiedź. Trzeba koniecznie zrobić tą petycję, może coś pomoże.