Kordel_Walker napisał(a):

|
Nie wiem jaki mod jest teraz odpowiedzialny za pol. tr. Wisły, z Wolfym się nie zgadzam w żadnej kwestii, oprócz polityki (nie Wisły), ale przyznać trzeba teraz, że jak moderował to było "w*****ienie" ale przynajmniej był porządek. Tera jest i wkur*wienie i burdel.
|
Niech ktoś sprawdzi, czy nie zhakowali Kordelowi konta. Najpierw te teksty o kibicowaniu Amice, a teraz - TO...