Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2052
Stary 28.07.2010, 01:13
Kordel_Walker napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem jaki mod jest teraz odpowiedzialny za pol. tr. Wisły, z Wolfym się nie zgadzam w żadnej kwestii, oprócz polityki (nie Wisły), ale przyznać trzeba teraz, że jak moderował to było "w*****ienie" ale przynajmniej był porządek. Tera jest i wkur*wienie i burdel.


Niech ktoś sprawdzi, czy nie zhakowali Kordelowi konta. Najpierw te teksty o kibicowaniu Amice, a teraz - TO...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując