Wyświetl pojedynczy post
Kordel_Walker
Banita
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13126
Stary 28.07.2010, 00:01
nt5 napisał(a):Wyświetl post
Dla porównania:

Trybuna wschodnia grudzień 2009

Trybuna zachodnia dzisiaj

Ponad pół roku zajęło im doprowadzenie do stanu "prawie wykończonej" trybuny wschodniej od tamtego momentu. Nie ma szans na mecz przy pełnych trybunach w tym roku.
Tylko wtedy była zima..Przypomnij sobie jak pracowali w te mrozy Gdy tylko się ciut ociepliło, wyszło słońce to w jeden dzień zrobili tyle co w tydzień.
Gdyby mieli kary za opóźnienia to by się wyrobili nawet przed terminem. Ale w takiej sytuacji po co? Rzucą 1/3 siły roboczej na stadion, reszta pewnie na innych budowach i gitara gra.
Odpowiedz cytując