nt5 napisał(a):

Tylko wtedy była zima..Przypomnij sobie jak pracowali w te mrozy

Gdy tylko się ciut ociepliło, wyszło słońce to w jeden dzień zrobili tyle co w tydzień.
Gdyby mieli kary za opóźnienia to by się wyrobili nawet przed terminem. Ale w takiej sytuacji po co? Rzucą 1/3 siły roboczej na stadion, reszta pewnie na innych budowach i gitara gra.