Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
nt5
Member
Od: 06.2006
Offline
#
13125
27.07.2010, 23:51
Dla porównania:
Trybuna wschodnia grudzień 2009
Trybuna zachodnia dzisiaj
Ponad pół roku zajęło im doprowadzenie do stanu "prawie wykończonej" trybuny wschodniej od tamtego momentu. Nie ma szans na mecz przy pełnych trybunach w tym roku.
nt5
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do nt5
Znajdź inne posty napisane przez nt5