pawelo84 napisał(a):

|
Obecnie Wisła jest słabą europejską drużyną, która nie potrafi sobie od dawna poradzić w meczu z dobrymi zespołami w Pucharach. Ostatnią drużyną z którą wygraliśmy w meczu o stawkę jest FC Basel ( 4 lata temu). Nie liczę Barcelony, bo stawki wtedy już nie było.
|
A Beitaru nie liczysz bo...?
