Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
duce!
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Skawina
Offline
#
17389
27.07.2010, 23:24
Czy zna ktoś może tytuł tego kawałka?
http://dw2.convertfiles.com/files/0200201001280267593/20100727%20200543.mp3
"Unia Tarnów - Te słowa brzmią dumnie..."
duce!
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do duce!
Znajdź inne posty napisane przez duce!