Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
pablooki
Junior Member
Od: 04.2006
Offline
#
13123
27.07.2010, 23:20. Jakoś nikomu się nie spieszy ...
Trzeba mieć nadzieję, że nowy prezio przy naszym udziale pogoni nierobów
pablooki
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pablooki
Znajdź inne posty napisane przez pablooki