Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2051
Stary 27.07.2010, 22:50
Tych od kibicowania wszystkim w około to jeszcze jest gruba mniejszość natomiast ogólnie to takiego najazdu pokemonów jak od jakiś kilku miesięcy to ja nie pamiętam.W zasadzie przejęli władzę w najpopularniejszych piłkarskich tematach i idziemy na dno bo widzę że nie ma chęci by konkretnie się z tym uporać.
W niektórych tematach to nie ma sensu pisać bo i tak tego nikt nie przeczyta, bo jest to zalewane setkami kompletnie nic nie wnoszących postów i kłótni.
Dziś transferowy - nic w temacie się nie stało - ze 130 wpisów, mecz Amiki - ponad 200 wpisów, nie idzie tego czytać ,nie idzie pisać.Banowanie nic chyba nie daje bo non stop nowe konta.Gość pierwszy post a rozstawia wszystkich po ścianach.

Tragedia i apeluje zróbcie coś bo w niektórych tematach to jest jeden wielki śmietnik.
Może jedynym sposobem jest się zająć tymi co są i zablokować na jakiś czas możliwość rejestracji.
Coś trzeba zrobić bo ten burdel będzie się rozprzestrzeniał jak liga się zacznie

pozdrawiam, ja udaje się na dłuższy(planowany już o wiele wcześniej, ale nie wyszło)odpoczynek od forum, więc do kiedyś
Odpowiedz cytując