|
znowu do naszych Żołnierzy strzelano w Afganistanie.Ciekawe czy Bronek dotrzyma słowa o wycofaniu naszego Wojska ? Niepotrzebny udział polskich żołnierzy w Afganistanie też tworzy dziurę budżetową.
Łatanie tej dziury należy zacząć od natychmiastowego zakończenia tej bezsensownej misji
|