Wyświetl pojedynczy post
cortezz
Banita
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5114
Stary 27.07.2010, 22:46
A mnie nic nie obchodzi ranking krajowy! Tzn moze troche inaczej, niech go zdobywaja inne druzyny, a jesli juz musi Amica to niech to robi w Lidze Europejskiej a nie w Lidze mistrzow!!!

Niektorzy sa tutaj naprawde zaslepieni! Wydaje im sie, ze jesli Amica wejdzie do Ligi mistrzów pomoze Polskiej piłce A mnie sie wydaje, że pomoże przedewszystkim sobie i odskoczy nam tak ze opamietamy sie dopiero jak juz beda za daleko!

Mam wam przypomniec jakie są obyczaje w Poznaniu? Co robi pasom kolejorz wciąż? i ze potem jest zmiana?
Ostatnio edytowane przez flamengista : 28.07.2010 o godz. 08:36.
Odpowiedz cytując