A mnie nic nie obchodzi ranking krajowy! Tzn moze troche inaczej, niech go zdobywaja inne druzyny, a jesli juz musi Amica to niech to robi w Lidze Europejskiej a nie w Lidze mistrzow!!!
Niektorzy sa tutaj naprawde zaslepieni! Wydaje im sie, ze jesli Amica wejdzie do Ligi mistrzów pomoze Polskiej piłce

A mnie sie wydaje, że pomoże przedewszystkim sobie i odskoczy nam tak ze opamietamy sie dopiero jak juz beda za daleko!
Mam wam przypomniec jakie są obyczaje w
Poznaniu? Co robi pasom kolejorz wciąż? i ze potem jest zmiana?
